KONST / Litografier / Färglitografi 13967567
nr 1396 7567
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 165/295, daterad 1997. Motivet: 30x30 Rym: 44x44 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:25:16
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson